Schedule

Study our group classes schedule to choose comfortable time for your trainings!

Studio 1
Studio 2
Functional studio
Fight Club
Cycle
Swimming pool

mo

Details

8:00

Yoga*

Valery Makarov

Details

9:00

Fit Intensive

Margarita Reva

Details

10:00

Aqua Noodles

Yaroslav Pilipenko

Details

11:00

Fat Burn

Margarita Reva

Details

11:00

Belly Dance

Yana Mushinskaya

Details

12:00

Press

Margarita Reva

Details

12:00

Strip-Plastic

Yana Mushinskaya

Details

13:00

Fitness mix

Natalya Polonik

Details

13:00

Posture Correction

Ekaterina Solovyova

Details

14:00

Stretch

Yulia Vyunitskay

Details

17:30

Yoga*

Yulia Yashchenko

Details

19:00

TRX

Natalya Polonik

tu

Details

9:00

Yoga*

Vyacheslav Gutsalyuk

Details

9:00

TRX

Details

10:00

Cycle*

Details

11:00

Pilates

Ninel Nosulenko

Details

11:00

Step

Natalya Polonik

Details

12:00

Deep Aqua

Irina Donets

Details

12:00

Boxing

Pavel Zadyrko

Details

13:00

Stretch

Tatiana Sokolovskaya

Details

18:00

Total Body

Igor Lubyk

Details

19:00

Yoga*

Sergei Kirichenko

Details

19:00

Boxing

Evgeniy Kravchenko

we

Details

7:00

Cycle*

Alexey Alferov

Details

8:00

Yoga*

Valery Makarov

Details

8:00

Body Sculpt

Margarita Reva

Details

9:00

Stretch

Margarita Reva

Details

10:00

Aqua power

Elena Chernyavskaya

Details

11:00

TRX

Ernest Osipenko

Details

11:00

Stretch

Yulia Vyunitskay

Details

12:00

Press

Yulia Vyunitskay

Details

12:00

Posture Correction*

Ekaterina Solovyova

Details

12:00

Aqua Mama

Elena Chernyavskaya

Details

13:00

Tae Bo

Natalya Polonik

Details

14:00

Ekaterina Solovyova

Details

17:30

Yoga*

Yulia Yashchenko

Details

19:00

Procedos

Natalya Polonik

th

Details

9:00

Yoga*

Vyacheslav Gutsalyuk

Details

10:00

Strip-Plastic

Yana Mushinskaya

Details

11:00

Press

Tatiana Sokolovskaya

Details

11:00

Pilates

Ninel Nosulenko

Details

12:00

Boxing

Pavel Zadyrko

Details

12:00

Procedos

Natalya Polonik

Details

12:00

Stretch

Tatiana Sokolovskaya

Details

12:00

Aqua power

Irina Donets

Details

13:00

Yoga*

Vyacheslav Gutsalyuk

Details

18:00

Functional Training

Igor Lubyk

Details

19:00

Boxing

Evgeniy Kravchenko

Details

19:00

Yoga*

Sergei Kirichenko

Details

19:00

Stretch

Igor Lubyk

fr

Details

8:00

Yoga*

Valery Makarov

Details

9:00

Tabata Mix

Margarita Reva

Details

10:00

Aqua Fitness

Elena Chernyavskaya

Details

11:00

Upper Body

Tatiana Sokolovskaya

Details

11:00

Stretch

Margarita Reva

Details

12:00

TNT

Tatiana Sokolovskaya

Details

12:00

Latina Mix

Ekaterina Solovyova

Details

13:00

Posture Correction

Elena Chernyavskaya

Details

13:00

Functional Training

Natalya Polonik

Details

13:00

Stretch

Yulia Vyunitskay

sa

Details

10:00

Yoga*

Valery Makarov

Details

11:00

Секреты долголетия тибетских лам

Valery Makarov

Details

11:00

Functional Training

Yulia Vyunitskay

Details

12:00

Lower TNT

Igor Lubyk

Details

13:00

Stretch

Igor Lubyk

su

Details

11:00

Interval Functional

Margarita Reva

Details

11:00

Posture Correction

Elena Chernyavskaya

Details

12:00

Stretch

Margarita Reva

Go top